WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Destek hattımızla ürünlerimiz hakkında sorularınızı cevaplıyoruz.
Size Yardımcı Olmamızı İster misiniz?

Halka kaynak saça nasıl yapılır ?

halkalı saç kaynak
Halka Kaynak

Halka kaynak, saç kaynakları içinde en ekonomik olanı ve en hızlı takılabilen, en hızlı çıkartılabilen çeşididir. Halkalı kaynakta saç uçları keratin ile ince uzun ve sıkı bir şekilde tutturulmuş olarak gelerek saçın dökülmesi engellenir.

Halkalı kaynağın montajı esnasında iki adet küçük halka kullanılır. Öncelikle bunlar özel bir tığa geçirilir, saçlar enseden saç çerçevesinden 1 santim içeride u şeklinde ayrılır. Kullanılan tığ yardımıyla kaynak saçlar saç ile birleştirilerek takılan halkalar sıkılır ve montaj gerçekleşmiş olur. Yaklaşık yarım santimetre kare de bir bu işlem tekrarlanarak istenen görüntünün elde edilmesi sağlanır. İşlem esnasında dikkat edilmesi gereken bir şeyde saç tutamlarının yatay olarak aşağıya doğru olmasıdır. Böylece gece yatarken saçınızı çekmesini engellenir.

Kaynak Saç

5.00  3.50 

Gerçek saç kaynak ürünlerimize boya yapılabilir, şampuan ile kolayca yıkanabilir, saç kremi uygulanabilir, rahatça taranabilir, fön çekilebilir. Kaç adet ihtiyacınız olduğuna karar vermek için bizimle iletişime geçiniz (Whatsapp & Telefon 0537 243 4219). Tüm ürünlerimiz gibi kapıda ödeme seçeneği ile güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir