WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Destek hattımızla ürünlerimiz hakkında sorularınızı cevaplıyoruz.
Size Yardımcı Olmamızı İster misiniz?

Kaynak saç kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?

kaynak sac kategori – konak peruk

Kaynak yapılan saçın bakımı yapılış şekli kadar önemlidir, çünkü kaynak saç doğala en yakın olsa da en dipten taranamaz.  Kaynak saçlar dipten bir santim mesafeden taranabilir.

Kaynak saç yapıldıktan sonra, yapılan kaynağın çeşidine göre bakımı da önemlidir. Örnek olarak yapılan saç kaynağı slikon kaynak ise çok aşırı sıcak fön yapılmaması gerekmektedir. Keratin veya halkalı kaynakta böyle bir problem bulunmamaktadır.

Genel olarak, yaklaşık 15 günde bir kuaförünüze gidip bir fön ve bakım yaptırılması salık verilir. Nedeni de kendi saçlarımızın diplere dolaşmasını engellemektir.

Bir insan saçı yaklaşık dört ile altı yıl arası yaşar ve sonrasında dökülür. Doğal olarak dökülen bu saçlar yapılan kaynak saçların içinde kalabilir, ve kaynağın diplerine dolaşarak kaynağın ömrünü kısaltabilir. İdeal olarak kaynak uygulaması üç ila dört ay kullanılmalı ve isteniyorsa yeniden uygulanmalıdır.

Kaynak Saç

5.00  3.50 

Gerçek saç kaynak ürünlerimize boya yapılabilir, şampuan ile kolayca yıkanabilir, saç kremi uygulanabilir, rahatça taranabilir, fön çekilebilir. Kaç adet ihtiyacınız olduğuna karar vermek için bizimle iletişime geçiniz (Whatsapp & Telefon 0537 243 4219). Tüm ürünlerimiz gibi kapıda ödeme seçeneği ile güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Devamını oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir