WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Destek hattımızla ürünlerimiz hakkında sorularınızı cevaplıyoruz.
Size Yardımcı Olmamızı İster misiniz?

Kaynak yapılan saç nasıl çıkarılır ?

halkalı kaynakHalkalı kaynaklarda yaklaşık olarak üç ila dört aylık kullanım süresinden sonra çıkartma işlemine tepe noktasından başlanır. Çıkartma işleminde takarken yapıldığı gibi bir pense kullanılır.

Saç Kaynakları tutturulduğu yerden pense yardımıyla ters istikamette baskı ile gevşetilerek açılır, bu kaynağın en kullanışlı taraflarından biride saçların kolaylıkla ve çabucak çıkartılabilmesidir. Çıkartılan saçlar zarar görmediği için ufak bir bakımdan sonra yeniden kullanılabilmek üzere hazır hale getirilebilmektedir.

Halkalı kaynakta saçlar çıkartılıp bakımı yapıldıktan sonra tekrar kullanıma müsait hale getirilebilmektedir. İşlem esnasında herhangi bir rahatsızlık vermez ve sağlıksız bir durumda oluşmaz. En çok yarım saat içerisinde tüm kaynakları çıkartmak mümkündür.

Halkalı kaynağın en büyük avantajı tekrar tekrar kullanılmaya müsait olması ve maddi külfeti en aza indirebilmesidir.

Kaynak Saç

5.00  3.50 

Gerçek saç kaynak ürünlerimize boya yapılabilir, şampuan ile kolayca yıkanabilir, saç kremi uygulanabilir, rahatça taranabilir, fön çekilebilir. Kaç adet ihtiyacınız olduğuna karar vermek için bizimle iletişime geçiniz (Whatsapp & Telefon 0537 243 4219). Tüm ürünlerimiz gibi kapıda ödeme seçeneği ile güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Devamını oku

Halkalı Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir